Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçiniz. Kredi kartı sahibinin ismini, kredi kartı numarasını ve güvenlik kodunu yazmalısınız (kredi kartının arka yüzündeki sayıların son 3 rakamı). Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, FinansBank kredi kartları ile peşin ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'de faaliyet gösteren diğer bankaların Visa/ Master Card kredi kartları ve sanal kartlarla peşin alışveriş yapabilirsiniz.

Banka havalesi veya EFT için, alıcı ismini Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri LTD ŞTİ olarak belirtiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz.
Havale ********************* Bankası Hesap No yapılması gerekir.
İki iş günü içerisinde havaleniz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanır. İki iş günü içerisinde bankaya havalesi ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir.

PayPal ile ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden PayPal ile ödemeyi seçerek siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
PayPal ile ödeme yaparken paypal.com sayfasına yönlendirileceksiniz. PayPal sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Karşınıza gelen ödeme ekranından kolayca ödeme yapabilirsiniz.
Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.dijitalhayat.com sitesine döneceksiniz.