Ürün kutudan kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen (0224) 271 43 43 No’lu Telefondan bize haber veriniz.

DijitalHayat.com, ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı yasa ile Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul eder. İnternetten yapılan satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 6502 sayılı Tüketicinin Koruması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 14 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapabilmektedir.
İade ve Değişim talepleriniz için, ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen iade formunu eksiksiz doldurarak anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü depo adresimize gönderebilirsiniz.
Ürünün kapıda kargo sorumlusuna teslimatı öncesi nakliye esnasında zarar görmemesi için DijitalHayat.com.com ambalajı ile gönderebilirsiniz. Bu nedenle DijitalHayat.com ambalajını ürünü teslim aldıktan sonra saklayınız.
Unutmayın, ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilecektir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız ve kutu içeriği, ambalajı zarar görmeden iletmeye çalışınız.

Ürünü anlaşmalı kargo firmamız ile depo adresimize ulaştırdığınızda iade talebiniz değerlendirilerek işleme alınır. Bunu takip eden 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartınız/havale hesabınıza sipariş bedeliniz iade edilir.

DijitalHayat.com'da tüm ürünler en az iki senelik garanti altındadır. Ürününüz arızalanırsa ürünü bize geri gönderdiğiniz takdirde tamir süresi içerisinde gerekli işlemler tamamlanıp yeniden size teslim edilecektir.